"Rocketman": Elton John i Taron Egerton w nowym singlu "(I'm Gonna) Love Me Again" [POSŁUCHAJ]

Marcin Michałowski
17.05.2019 09:48
Elton John Taron Egerton

Elton John Taron Egerton (Asatur Yesayants/SPUTNIK Russia/East News)

Utwór promuje film "Rocketman", który trafi do kin 7 czerwca 2019 roku.

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo wyczekiwanego filmu biograficznego o Eltonie Johnie "Rocketman" w reżyserii Dextera Fletchera. Na potrzeby filmu Elton John i odtwórca głównej roli Taron Egerton nagrali wspólny utwór „(I’m Gonna) Love Me Again”. 

Posłuchaj:

 

Przypominamy, że film "Rocketman" będzie przeznaczony jedynie dla dorosłych. Wszystko za sprawą odważnych scen erotycznych. Początkowo spekulowano, że twórcy będą chcieli je ocenzurować, ale jak sami przyznają już się pogodzili z tym, że produkcja otrzyma kategorię "R", czyli dla widzów dorosłych. Mało tego, producent Matthew Vaughn zapewnił, że otrzymali pozwolenie od Eltona Johna, aby przedstawić wszystkie jego zachowania, nawet te najgorsze! 

Co ciekawe początkowo twórcy filmu brali pod uwagę tylko aktora Toma Hardy'ego, jednak Taron przekonał ich do zmiany zdania swoimi umiejętnościami wokalnymi. Producenci nie mogli wyjść z podziwu, gdy go usłyszeli po raz pierwszy w repertuarze legendy muzyki. Młody aktor otrzymał również poparcie od samego Eltona Johna.

Taron Egerton pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Wybierzecie się do kina? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!