Przebój Backstreet Boys "I Want It That Way" w akustycznej wersji [POSŁUCHAJ]

Marcin Michałowski
20.05.2019 08:16
Backstreet Boys

Backstreet Boys (EVERETT COLLECTION/EAST NEWS)

Przypominamy, że zespół już niebawem wystąpi na warszawskim Torwarze.

jeden z największych przebojów Backstreet Boys "I Want It that Way" doczekał się nowej akustycznej wersji z okazji  20. rocznicy albumu "Millenium", który ukazał się 18 maju 1999 roku. 

Posłuchajcie:

 
Uwierzcie nam, kiedy mówimy, że nikt inny nie zbliża się do posiadania tak niesamowitych fanów jak Wy! To musicie być Wy, nigdy nie bylibyśmy w stanie powiedzieć wystarczająco dużego „dziękuję”, ale chcieliśmy podzielić się czymś, aby pokazać, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.

- napisał zespół w specjalnym oświadczeniu. 

Pod koniec listopada 2018 roku grupa Backstreet Boys ogłosiła, że rusza w największą od 18 lat trasę „DNA World Tour” – po największych arenach. W ciągu trzech miesięcy zespół wystąpi w całej Europie i północnej Ameryce. Zagra m.in. w londyńskiej O2 Arena, paryskiej AccorHotels Arena, berlińskiej Mercedes-Benz Arena. 24 czerwca 2019 roku boysband wystąpi na warszawskim Torwarze.

Przypominamy, że 25 stycznia 2019 roku na sklepowe półki trafił nowy album Backstreet Boys "DNA". 

O nowej płycie opowiedział Howie D.

Od powstania zespołu 26 lat, przez wszystkie wzloty i upadki naszej kariery, nauczyliśmy się, że nie chodzi o każdego z nas, ale o to, co najlepsze dla całej grupy.

Kevin dodał, co najbardziej kocha w nowym albumie...

Udało nam się połączyć nasze inspiracje i style w jedną, spójną całość. Te piosenki świetnie pokazują, zarówno kim jest każdy z nas, jak i kim jesteśmy jako grupa. To nasze DNA. Jesteśmy z niego bardzo dumni.

Wybieracie się na koncert Backstreet Boys?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!