Aleksandra Nykiel wygrała finał "Szansy na Sukces" [WIDEO]

Za nami wielki finał XX edycji programu "Szansa na Sukces". Zobaczcie zwycięski występ Aleksandry Nykiel.

W minioną niedzielę 19 maja 2019 roku odbył się finał nowej odsłony programu „Szansa na Sukces”. Laureaci poszczególnych odcinków Michalina Skraburska, Natalia Ryś, Monika Bubniak, Aleksandra Nykiel, Marcin Szlachta, Joanna Siwik oraz siostry Julia i Wiktoria Szlachta walczyli o główną nagrodę, czyli udział w koncercie Debiuty podczas 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Każdy z uczestników wykonał dwie piosenki - jedną w duecie z gwiazdą, z którą występował w zwycięskim odcinku. Druga piosenka była losowana podczas trwania programu i pochodziła z repertuaru muzyków, których mogliśmy oglądać podczas siedmiu odcinków show.

Gwiazdorskie jury w składzie: Anna Wyszkoni, Golec uOrkiestra, Natalia Kukulska, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, zespół Feel i Kombii po burzliwych naradach podjęło ostateczną decyzję. Zwyciężczynią XX edycji show została Aleksandra Nykiel, która w finałowym odcinku zaśpiewała przebój z repertuaru Maryli RodowiczŁatwopalni” oraz w duecie z Natalią Kukulską utwór Anny Jantar „Wielka dama tańczy sama”. Jej występy możecie zobaczyć poniżej.

 
 

Koncert Debiuty, podczas którego zobaczymy Aleksandrę, odbędzie się w piątek 14 czerwca 2019 roku.

Program „Szansa na sukces” zadebiutował w telewizyjnej Dwójce w listopadzie 1993 roku. Jego pomysłodawczynią jest Elżbieta Skrętkowska, a prowadzącym wybitny polski dziennikarz muzyczny Wojciech Mann. Warto zaznaczyć, że „Szansa na sukces” była pierwszym programem typu talent show w Polsce.

A Wy komu kibicowaliście? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!