Celine Dion i James Corden odtworzyli słynną scenę z "Titanica" [WIDEO]

Artystka wzięła udział w słynnym cyklu "Carpool Karaoke". Prowadzący przygotował dla niej sporo atrakcji.

Do sieci trafił wreszcie długo wyczekiwany odcinek „Carpool Karaoke”, w którym gościem była kanadyjska gwiazda, Celine Dion. Artystka po wielu latach zakończyła swoją rezydenturę w Las Vegas, gdzie zagrała łącznie blisko 500 koncertów. Gospodarz programu „The Late Late Show” James Corden odwiedził Celine, podczas jednego z ostatnich dni, które spędziła w Las Vegas. Zabrał ją na przejażdżkę po mieście, które nigdy nie śpi. W trakcie jazdy zaśpiewali największe przeboje gwiazdy, ale to nie było wszystko, co Corden zaplanował na ten wyjątkowy dzień. Udało mu się namówić Celine, aby odtworzyli wspólnie kultową scenę z filmu „Titanic”.

Zobaczcie wideo:

 

Przypominamy, że przebój „My Heart Will Go On” pochodzi z wydanego w 1997 roku albumu „Let's Talk About Love”. Piosenka była skomponowana specjalnie na potrzeby filmu „Titanic”. Utwór został nagrodzony między innymi Oscarem w kategorii „Najlepsza oryginalna piosenka filmowa”, statuetką Grammy oraz Złotym Globem.

Celine Dion urodziła się 30 marca 1968 roku. Diwa jest na scenie od ponad 35 lat. Uważana jest za jedną z najważniejszych piosenkarek wszech czasów. Artystka wydała w sumie 23 płyty studyjne. Ma na swoim koncie masę przebojów jak, chociażby "Because You Loved Me", "It's All Coming Back to Me Now", "My Heart Will Go On" czy "All by Myself". Céline jest drugą po Madonnie artystką z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w historii z liczbą ponad 220 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie

Gwiazda w czwartek 4 kwietnia 2019 roku ogłosiła, że planuje wydać nowy album „Courage”. To jednak nie wszystko! Diwa wyrusza również w światową trasę koncertową „Courage World Tour”, która rozpocznie się 18 września w Kanadzie. Premiera płyty zapowiedziana jest natomiast na listopad.

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Celine Dion. Portal „Variety” potwierdził niedawno, że ruszyły prace nad kolejnym filmem biograficznym o kanadyjskiej gwieździe. Artystka wraz ze swoją wytwórnią muzyczną zatwierdziła scenariusz i przekazała twórcom prawa do piosenek. „The Power Of Love” wyreżyseruje Valerie Lemercier. Zobaczymy ją również w głównej roli. Premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok.

Ostatni album piosenkarki "Encore un soir" ukazał się w 2016 roku.

Przyznajcie się, ile razy oglądaliście film "Titanic"? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!