Elton John o filmie "Rocketman": Jestem z niego bardzo dumny

Muzyk zabrał głos w sprawie premiery głośnego filmu, który przedstawia jego drogę do sławy.

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo wyczekiwanego filmu biograficznego o Eltonie Johnie "Rocketman" w reżyserii Dextera Fletchera. Produkcja trafi do kin 7 czerwca 2019 roku. Pierwsze pokazy przedpremierowe miały miejsce na festiwalu w Cannes. Oprócz filmowej obsady na widowni był obecny sam Elton John.

W wywiadzie dla „Paramount Pictures” artysta zdradził, czy jest zadowolony z efektu końcowego:

Jeśli mam być szczery, to film mnie powalił. Byłem bardzo poruszony. Film wzruszył mnie do łez. Jestem z niego bardzo dumny. Wiedziałem, że Taron potrafi śpiewać. Szczęka mi opadła, jak go po raz pierwszy usłyszałem na żywo. Ten chłopak ma prawdziwy talent!

Podczas premiery w Cannes Elton John i i odtwórca głównej roli Taron Egerton zaśpiewali wspólnie tytułowy utwór z filmu "Rocketman":

 

Przypominamy, że film "Rocketman" będzie przeznaczony jedynie dla dorosłych. Wszystko za sprawą odważnych scen erotycznych. Początkowo spekulowano, że twórcy będą chcieli je ocenzurować, ale jak sami przyznają już się pogodzili z tym, że produkcja otrzyma kategorię "R", czyli dla widzów dorosłych. Mało tego, producent Matthew Vaughn zapewnił, że otrzymali pozwolenie od Eltona Johna, aby przedstawić wszystkie jego zachowania, nawet te najgorsze! 

Co ciekawe początkowo twórcy filmu brali pod uwagę tylko aktora Toma Hardy'ego, jednak Taron przekonał ich do zmiany zdania swoimi umiejętnościami wokalnymi. Producenci nie mogli wyjść z podziwu, gdy go usłyszeli po raz pierwszy w repertuarze legendy muzyki. Młody aktor otrzymał również poparcie od samego Eltona Johna.

Taron Egerton pomimo młodego wieku zagrał już wielu kultowych filmach. Mogliście go zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Kingsman: Tajne służby”, „Eddie zwany Orłem” czy „Robin Hood: Początek”.

Wybierzecie się do kina? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!