"Pewnego razu... w Hollywood": Polak w nowym zwiastunie filmu Quentina Tarantino! [WIDEO]

Po premierze na festiwalu w Cannes film zbiera same pozytywne recenzje. W Polsce oficjalna premiera zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Na ten moment czekało miliony fanów Quentina Tarantino na całym świecie. Do sieci trafił właśnie pierwszy pełny oficjalny zwiastun filmu "Pewnego razu... w Hollywood". Hollywoodzka produkcja opowie historię morderstw grupy Charlesa Mansona z 1969 roku, do których doszło w domu Romana Polańskiego. Zobaczcie, przedsmak tego, co czeka nas już niebawem w kinie! Szykuje się wielki hit!

 

Wielka premiera filmu miała miejsce wczoraj 21 maja 2019 roku podczas festiwalu w Cannes. Podczas pierwszego"Pewnego razu... w Hollywood" trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate. Premiera w Stanach została przesunięta o dwa tygodnie wcześniej i odbędzie 26 lipca 2019 roku.

Przypominamy, że w polskiego reżysera wcieli się Rafał Zawierucha. Aktor zagra u boku największych sław kina takich jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

Reżyser w jednym z wywiadów zdradził, jak wyglądała praca nad taką wielką produkcją:

Filmowi temu będzie prawdopodobnie najbliżej ze wszystkich moich filmów do „Pulp Fiction”. Przygotujemy najlepszą plejadę gwiazd od czasu Paula Newmana i Roberta Redforda. Wszystko robimy w ścisłej tajemnicy, ale mogę powiedzieć, że akcja „Once Upon a Time in... Hollywood” toczy się w 1969 roku, u szczytu hipisowskiej rewolucji, więc ulica po ulicy, osiedle po osiedlu zmienimy Los Angeles w Hollywood z 1969 roku.

Rafał Zawierucha jest wszystkim dobrze znany z filmów „Bogowie”, „Obywatel” czy „Bóg w Krakowie”. Od kilku lat związany jest z warszawskim Teatrem Współczesnym.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!