Hologram Whitney Houston wyruszy w trasę, wyda album i wystąpi na Broadwayu!

Prace projektem już wystartowały. Podczas pracy zostaną zaprezentowane największe przeboje artystki.

Spadkobiercy zmarłej w 2012 roku legendy muzyki – Whitney Houston poinformowali, że hologram z jej wizerunkiem wyruszy niebawem w trasę koncertową. To jednak nie wszystko! Postanowili pójść o krok dalej i wydać również album oraz przygotować musical na Broadwayu!

Informację tę potwierdziła w rozmowie z „New York Times” Pat Houston, szwagierka i menadżerka piosenkarki.

Zanim odeszła, wokół jej nazwiska było sporo negatywnej energii; nie chodziło już o muzykę. Ludzie zapomnieli, jaka była wspaniała. Pozwolili, aby wszystkie osobiste rzeczy dotyczące jej życia przeważały nad tym, dlaczego w niej w pierwszej kolejności się w niej zakochali. Wszystko zależy od wyczucia czasu. Ostatnie siedem lat było bardzo emocjonalnie, ale teraz chodzi o bycie strategicznym.

Alki David, założyciel firmy Hologram USA również bardzo emocjonalnie podchodzi do tego wyjątkowego projektu:

Serce mi pękło, kiedy Whitney zmarła w 2012 r. Ale możliwość podzielenia się ze światem jej spektakularnym darem to właśnie to, o czym marzyłem, kiedy rozwijałem biznes hologramów. Jestem pewnym, że razem będziemy świętować niesamowite obchody wspaniałego kunsztu Whitney.

Ta wiadomość nie powinna nikogo zaskoczyć. Obecnie nawet żyjący artyści, wykorzystują najnowsze technologie, aby zbytnio się nie przepracować. Mamy na myśli oczywiście zespól Abba, który szykuje trasę koncertową... hologramu! Jak się okazuje, nie tylko oni w ostatnim czasie wpadli na ten pomysł. Ojciec zmarłej w 2011 roku Amy Winehouse również zapowiedział, że planuje wypuścić w trasę hologram swojej córki.

Whitney Houston według księgi rekordów Guinnessa była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach. Otrzymała ponad 400 nagród i sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie.

Zycie prywatne legendy muzyki nie było jednak usłane różami. Zmagała się z wieloma problemami. Jednym z nich było uzależnienie od narkotyków, które ją doprowadziło na samo dno. W 2009 roku artystka powróciła z albumem "I Look To You".

Piosenkarka zmarła 11 lutego 2012 roku w wieku 49 lat.

Myślicie, że to dobry pomysł?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!