Madonna prezentuje teledysk do nowego singla "Crave" [WIDEO]

Marcin Michałowski
23.05.2019 09:22
Madonna 'Crave' Teledysk

Madonna 'Crave' Teledysk (Youtube)

Nowy album Madonny "Madame X" trafi do sprzedaży już 14 czerwca 2019 roku.

Madonna nie zwalnia tempa! Tydzień temu do sieci trafiła kolejna zapowiedź albumu "Madame X". Był nią utwór pod tytułem "Crave", na którym gościnnie wystąpił Swae Lee. Za produkcję kompozycji odpowiada Mike Dean. Singiel doczekał się już teledysku, który wyreżyserował Nuno Xico.

Zobacz klip:

 

Fani są zachwyceni nowym singlem Madonny. W komentarzach możemy między innymi przeczytać.

Ta piosenka jest wspaniała!!! Dziękuję!
Nie mogę się już doczekać, aby usłyszeć cały album! "Crave" brzmi nieziemsko!
Czekałem na nową odsłonę Madonny i się nie zawiodłem! Brawo! ♥

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

Czekacie na nową płytę Madonny?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!