Golec uOrkiestra w dance'owym wydaniu. Posłuchaj singla "Górą Ty" [WIDEO]

Produkcja jest zapowiedzią najnowszego projektu Golec uOrkiestry "Symfonika & Etnika", którego premiera odbędzie się 23 sierpnia 2019 roku w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Po ogromnym sukcesie piosenki „Janosik” nagranej wspólnie z muzykami młodej generacji hip-hopu – Bedoesem i Kubi Producentem – zespół Golec uOrkiestra nie zwalnia tempa i po raz kolejny zaskakuje słuchaczy swoją kolaboracją. Tym razem zespół zaprosił do współpracy bijącego rekordy popularności polskiego producenta Gromee’ego oraz wcześniej wspomnianego charyzmatycznego rapera Bedoesa. Ich współpraca zaowocowała autorskim singlem „Górą ty”, którego możecie posłuchać poniżej.

 

Utwór jest niebanalnym połączeniem trzech muzycznych języków. Pod czujnym producenckim okiem Gromee’ego, góralskie wtręty skrzypcowe zostały połączone z dance’owym beatem, hip-hopowym trapem oraz intrygującymi wokalami Łukasza Golca i Bedoesa.

Czy jest to możliwe, aby połączyć trzy tak różne żywioły, trzy tak odmienne indywidualności muzyczne, trzy tak z pozoru nie dające się skleić światy, jakimi są Golec uOrkiestra, Gromee i Bedoes?

Z pewnością nie byłoby to łatwe, ale kto nie ryzykuje ten, nie pije szampana! Do podjęcia współpracy z pewnością przyczynił się tekst piosenki zachęcający do porzucenia tego co dzieli i poszukiwania tego co łączy. A to życiowa dewiza każdego biorącego udział w projekcie artysty. Bo jak wszyscy zgodnie podkreślają, najważniejszy jest dialog, bez względu na różnice zdań. I z takim przesłaniem „Górą ty” rusza na podbój list przebojów!

Przypominamy, że zespół Golec uOrkiestra na początku 2019 roku był gościem Marzeny Rogalskiej. W programie „Rogalska od Kuchni” w Radiu Złote Przeboje bracia Łukasz i Paweł Golec opowiedzieli o swoim dzieciństwie, które nie należało do najłatwiejszych oraz o tym, jak radzą sobie z popularnością.

Jak Wam się podoba nowy singiel braci Golec? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!