Adam Lambert zaśpiewał na żywo nowy singiel "New Eyes" w programie Ellen DeGeneres

Miesiąc temu artysta zapowiedział nową erę w swojej karierze. Po blisko 10 latach koncertowania z zespołem Queen, postanowił powrócić z solowym materiałem.

Od ostatniego solowego albumu Adama minęły cztery lata. Artysta był zajęty koncertowaniem jako frontman zespołu Queen. Lambert zdradził na swoim Instagramie, że nadszedł już czas, aby wydać nowy solowy materiał. Pierwszym przedsmakiem tego, co usłyszymy na nadchodzącym albumie "Velvet" jest utrzymany w stylistyce lat 70. utwór "New Eyes". Wokalista wykonał go ostatnio na żywo w programie "The Ellen DeGeneres Show" Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

 

Adam Lambert dołączył do zespołu Queen w 2011 roku, kiedy brał udział w 8. edycji talent show „Idol”. Zajął wtedy drugie miejsce, jednak jego wykonanie „We Are The Champions” docenił sam Brian May i zaproponował mu współpracę. 

Tak w wywiadzie dla portalu "Yahoo" Brian May wspomina początki ich współpracy.

Chemia między nami była natychmiastowa. To tak jakbyśmy już byli razem w zespole. Było to bardzo dziwne uczucie. Adam przez jakiś czas nie mógł do nas oficjalnie dołączyć, ponieważ miał podpisany kontrakt z wytwórnią i musiał się z niego wywiązać. Zaprosiliśmy go, aby wystąpił z nami podczas gali MTV Europe Awards w 2011 roku. Od tamtego momentu wiedziałem, że to się uda. Adam był brakującym elementem układanki.

Ostatni solowy album Adama Lamberta "The Original High" ukazał się w 2015 roku.

Wybralibyście się na koncert Adama w Polsce? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!