Ania Wyszkoni w roztańczonym teledysku do singla "Księżyc nad Juratą" [WIDEO]

Lato, muzyka, zabawa, taniec, morze i plaża to podstawa wakacyjnego przeboju. Wszystko to znajdziemy w najnowszym singlu Anny Wyszkoni - "Księżyc nad Juratą". Czy będzie to hit lata 2019?

Singiel nie zapowiada nowej płyty Anny. Jest za to prezentem na nadchodzące wakacje dla wszystkich, którzy kochają lato i dobrą zabawę. 

Każdy z nas ma czasem dość codziennych trudności i problemów. Odtrutką jest dla mnie zawsze taniec i muzyka. Dlatego nagrałam „Księżyc nad Juratą”. Piosenkę, która ma sprawiać ludziom radość…  

– mówi Ania Wyszkoni.

Piosenkę promuje bardzo roztańczony i zmysłowy teledysk. Wokalistce towarzyszy w nim m.in. Tomasz Barański – tancerz i choreograf, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z programu „Taniec z gwiazdami”.

Zobacz klip (Premiera o godz. 12:00):

 

Przebojowy utwór utrzymany jest w latynoskim klimacie pełnym wakacyjnej beztroski. Jego kompozytorem jest Jan Borysewicz, z którym artystka już kilkakrotnie współpracowała. Tekst po raz pierwszy dla Anny napisał Andrzej Mogielnicki – twórca m.in. największych hitów Lady Pank, Budki Suflera czy Anny Jantar. Pod wpływem rozmów z Anną akcję najnowszego przeboju umieścił w Juracie. Dlaczego? 

To miejsce, które nierozerwalnie kojarzy mi się z latem i wakacjami. I z kilkoma wspaniałymi, polskimi przebojami np.  „Już nie ma dzikich plaż”, „Jurata w deszcz” czy „Dziewczyny lubią brąz”. Ale jeszcze nikt nie śpiewał o księżycu nad Juratą. Trzeba było to nadrobić… 

– żartuje artystka.

Ostatni album Ani Wyszkoni "Jestem tu nowa" ukazał się w 2017 roku.

Myślicie, że nowy singiel podbije listy przebojów? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!