Michał Szpak w wielkim przeboju Beaty Kozidrak z filmu "W pustyni i w puszczy" [WIDEO]

Wokalista już niejednokrotnie zaskoczył swoich fanów coverami największych polskich przebojów. Tym razem sięgnął po klasyk z repertuaru zespołu Bajm. Jak sobie z nim poradził?

W minioną sobotę z okazji Dnia Dziecka Fundacja Polsat zorganizowała koncert z największymi gwiazdami polskiej sceny. Jedną z nich był Michał Szpak, który oprócz swojego wielkiego hitu "Colors Of Your Life", zaskoczył widzów wykonaniem przeboju "Rzeka Marzeń" z repertuaru zespołu Bajm! Stworzył jednak zupełnie nową aranżację, która bardzo spodobała się internautom.

Zobaczcie, jak sobie poradził:

 

W komentarzach pod występem możemy przeczytać:

Cudowna interpretacja. Pełna emocji, a jednak lekka i kojąca.Barwa głosu Michała niezwykła. Brawo dla całego zespołu.
Jak zawsze profesjonalnie i po prostu pięknie i z emocjami!
Wykonanie bezapelacyjne lepsze niż Beaty. Od Michała bije taki pozytywny spokój.

Utwór "Rzeka marzeń" znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Gavina Hooda "W pustyni i w puszczy" z 2000 roku. Autorem tekstu jest Jacek Skubikowski, a za kompozycje odpowiada Krzesimir Dębski

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Jak Wam się podoba jego wykonanie? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!