"Bond 25": Groźny wypadek na planie. Ranny członek ekipy

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Sprawdźcie, co wiemy o nim do tej pory.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego Bonda w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Twórcy filmu napotykają ostatnio coraz więcej przeszkód na swojej drodze. Podczas kręcenia sceny z wybuchami doszło do groźnego wypadku. Wszystkie detonacje były planowane i nadzorowane, jednak jedna wymknęła się spod kontroli i wyrządziła szkody, raniąc członka ekipy stojącego poza terenem planu zdjęciowego. Produkcja filmu poinformowała, że życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo i doznał tylko niewielkich obrażeń. 

Przypomnijmy, że kilka tygodni wcześniej prace na planie zostały zawieszone w związku z kontuzją Daniela Craiga. Aktor uszkodził sobie kostkę podczas trudnej sceny akcji.

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

W nowym Bondzie w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu "Mr. Robot". Twórcom "Bonda 25" bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Agenta 007.

Czekacie na ten film? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!