Roksana Węgiel w teledysku do singla "Dobrze jest, jak jest" [WIDEO]

Nowy utwór zapowiada debiutancki album młodej gwiazdy, który ukaże się już 7 czerwca 2019 roku.

Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 oraz pierwszej edycji The Voice Kids prezentuje swój najnowszy singiel "Dobrze jest, jak jest". Za produkcję utworu odpowiada Cutfather, który wyprodukował hity m.in. dla takich gwiazd jak Katy Perry, Liam Payne, Sigala, Olly Murs czy Kylie Minogue

Każdy ma w swoim życiu taką osobę, od której chce się odciąć i są to toksyczne relacje. Nie warto po prostu w takie coś się angażować. Trzeba w pewnym momencie powiedzieć "stop".

– opowiadała Roksana o swoim najnowszym singlu na antenie "Dzień Dobry TVN". Młoda wokalistka podkreśliła, że "Dobrze jest, jak jest" wcale nie musi odnosić się do relacji damsko-męskich – każdy może odnaleźć w niej swoje znaczenie, na przykład komentarz do toksycznej relacji przyjacielskiej.

Zobacz teledysk:

 

Na płycie znajdzie się 13 utworów, a wśród nich takie hity jak "Anyone I Want To Be", "Lay Low", "Żyj", czy "Obiecuję", których teledyski w serwisie YouTube osiągnęły ponad 70 milionów wyświetleń.

14-letnia Roksana Węgiel jest zwyciężczynią pierwszej edycji programu „The Voice Kids”. Trzeba przyznać, że szczęście jej sprzyja, bo zaraz po wygranej nagrała utwór ze swoją mentorką i ikoną polskiej muzyki - Edytą Górniak. Piosenka „Zatrzymać chwilę” została napisana przez Jareda Sciullo oraz Renee Myersa specjalnie na potrzeby promocji kultowej już animowanej komedii „Hotel Trabnsylwania 3”.

W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się singiel "Lay Low", który trafił również na zagraniczne rynki, a teledysk w ciągu miesiąca przekroczył 6 milionów wyświetleń. W maju 2019 Roksana pojawiła się w charakterze gościa specjalnego w trakcie 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.

Czekacie na debiutancki album Roksany? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!