"Przyjaciele": Jennifer Aniston i reszta obsady są gotowi na wielki powrót!

Aktorka pojawiła się ostatnio w programie "The Ellen Degeneres Show", gdzie promowała swój nowy film "Zabójczy rejs". Dowiedzieliśmy się sporo ciekawych rzeczy!

Dokładnie 22 września 2019 roku minie 25 lat od premiery pierwszego odcinka serialu „Przyjaciele”. W dzisiejszych czasach bardzo popularne stało się przywracanie do życia dawnych sitcomów. O kontynuacji kultowego serialu z lat 90. o losach szóstki przyjaciół plotkuje się od dawna. Do tej pory aktorzy niechętnie wypowiadali się na ten temacie i raczej nie byli zainteresowani tym pomysłem.

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Ellen Degeneres Show” gościem była Jennifer Aniston. Na pytanie prowadzącej, czy zgodziłaby się na udział w kontynuacji serialu „Przyjaciele”, odpowiedziała:

Dlaczego nie?! Jestem przekonana, ze zarówno dziewczyny, jak i chłopaki również by tego chcieli! Jesteśmy na to gotowi!
Fantazjuje o tym! To była najlepsza praca, jaką kiedykolwiek miałam! Nie wiem, jakby to wyglądało po tylu latach, ale wiele seriali zostało wznowionych z powodzeniem. Myślę, że nasz również by sobie poradził.

- dodała Aniston.

Liczymy na to, że twórcy i osoby odpowiedzialne za serial to słyszały i coś z tym zrobią! Wspaniale by było ponownie zobaczyć szóstkę przyjaciół po 25 latach, prawda?

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Chcielibyście zobaczyć dalsze losy Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Joey'a i Chandlera? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!