Madonna prowokuje w nowym religijnym klipie "Dark Ballet" [WIDEO]

Nowy album Madonny "Madame X" trafi do sprzedaży już 14 czerwca 2019 roku.

Madonna nie zwalnia tempa! Do sieci trafiła właśnie kolejna zapowiedź albumu "Madame X". Jest nim utwór pod tytułem "Dark Ballet". Pierwszymi piosenkami z nowej płyty, które ujrzały światło dzienne były "Medellin" z Malumą, "Crave" z Swaem Lee i "I Rise". Każdy z nich brzmi zupełnie inaczej i opowiada inna historię. 

Zobacz klip:

 

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

Czekacie na nową płytę Madonny?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!