Zespół Pectus i Kasia Popowska prezentują nowy singiel "Najlepiej być w podróży"

Utwór zapowiada nowy album z tekstami Wojciecha Młynarskiego, który trafi na półki sklepowe pod koniec 2019 roku.

Najlepiej być w podróży” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album z premierowymi utworami zespołu Pectus. Ta jubileuszowa płyta z gośćmi specjalnymi, zostanie wydana pod koniec 2019 roku z okazji przypadającego w 2020 roku 15-lecia zespołu. Przedsmakiem tego, co na niej usłyszymy, jest utwór nagrany w duecie z Kasią Popowską. Możecie go posłuchać poniżej. 

 

Tak o singlu mówi Tomek Szczepanik, wokalista i lider zespołu Pectus:

„Najlepiej być w podróży” to pierwsza piosenka z jubileuszowego albumu, który napisałem w drodze na Teneryfę. Ponadczasowy tekst Wojciecha Młynarskiego, o poszukiwaniu lepszego, dodaje skrzydeł. Natomiast głos Kasi Popowskiej pięknie oddaje zwiewność kompozycji. Myślę, że ta piosenka jest tak naprawdę pytaniem do słuchacza czy „Najlepiej jest w podróży”. Czy gdy już odnajdziemy sens, potrafimy go docenić?

Wszystkie znajdujące się na płycie piosenki powstały do tekstów Wojciecha Młynarskiego. Zostały znalezione w archiwach, muzeach. Są absolutnie ponadczasowe, świetnie wkomponowują się we współczesne aranżacje i mimo upływu lat teksty brzmią bardzo aktualnie. Wśród gości na płycie znajdą się m.in. Kayah, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder czy Małgorzata Ostrowska.

Czekacie na nowy album zespołu Pectus?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!