"Matrix 4": Kogo zobaczymy w głównej roli?

Marcin Michałowski
25.06.2019 08:39
*United Archives IFA The Film Archives 2017

*United Archives IFA The Film Archives 2017 (East News)

Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego projektu sióstr Wachowskich. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły!

Od premiery pierwszej części Matrixa w reżyserii sióstr Wachowskich minęło 20 lat. Chad Stahelski reżyser odpowiedzialny za ostatnią część "Johna Wicka" zdradził, że jeden z najsłynniejszych filmów XX wieku doczeka się kontynuacji. Siostry Wachowskie pracują aktualnie nad czwartą częścią kultowej opowieści o świecie, gdzie maszyny przejęły kontrolę nad ludźmi.

Z najnowszych informacji wynika, że w nowej odsłonie filmu w głównej zobaczymy Michaela B. Jordana. Natomiast za reżyserię będzie odpowiedzialny zespół doskonale znany z pierwowzoru, czyli siostry Wachowskie i Zak Penn. 

W początkowej fazie projektu twórcy próbowali namówić Sandrę Bullock, aby to ona zagrała Neo. Podobno scenariusz jej się bardzo spodobał, jednak ze względu na inne zobowiązania zawodowe nie mogła również przyjąć propozycji od sióstr Wachowskich.

Produkcja ma ruszyć na początku 2020 roku w Chicago pod tytułem roboczym "Project Ice Cream". 

 

Więcej na temat „Matrixa 4” w tym momencie nie wiadomo. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Możliwe, że już niebawem poznamy więcej szczegółów.

Myślicie, że to dobry wybór?

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!