Melanie C zaprezentowała nowy singiel "High Heels" [WIDEO]

Artystka tuż po zakończeniu trasy ze Spice Girls wyruszyła w solowe tournee. Podczas jednego z ostatnich koncertów fani mogli usłyszeć zapowiedź nowego albumu.

Sporty Spice wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że nie lubi monotonii i nudy. Bardzo dba o to, aby jej kalendarz był wypełniony koncertami i innymi zajęciami związanymi z pracą nad nowym albumem. Aktualnie koncertuje z  grupą draq queens Sink The Pink. Podczas koncertu w Sao Paulo Melanie C zaśpiewała po raz pierwszy na żywo nowy singiel „High Heels”. Artystka zapowiedziała, że niebawem usłyszymy go w wersji studyjnej.

Zobacz wideo:

 

Nowy utwór jest prawdopodobnie zapowiedzią nowego albumu Melanie C. Rok temu artystka zdradziła w jednym z wywiadów, że pracuje nad dwoma projektami. Planuje wydać solowy krążek oraz płytę z samymi coverami, na której usłyszymy przeboje takich artystów jak Moloko czy Britney Spears.

Mel C urodziła się 12 stycznia 1974 roku w Whiston. Naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole Spice Girls była znana jako Sporty Spice. Karierę solową zaczęła w 1998 roku, śpiewając numer "When You're Gone" z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Melanie C sprzedała ponad 12 milionów płyt. Jej ostatni album „Version of me” ukazał się w 2012 roku.

Jak Wam się podoba nowy singiel Mel C? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!