Mamy pierwsze nagranie z planu nowego "Bonda 25" [WIDEO]

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Zobaczcie, jak wyglądają prace na planie produkcji.

W kwietniu 2019 roku ruszyły prace na planie nowego Bonda w reżyserii Danny'ego Boyle'a. Do sieci trafiło pierwsze oficjalne nagranie, na którym możemy zobaczyć kulisy powstawania nowej części przygód o Jamsie Bondzie. Twórcy prawdopodobnie w ten sposób chcą uspokoić fanów serii po ostatnich wypadkach, jakie miały miejsce na planie produkcji. 

Zobaczcie wideo z planu:

 

Twórcy filmu napotykają ostatnio coraz więcej przeszkód na swojej drodze. Na samym początku nie było pewne, czy reżyser Danny Boyle podejmie się tego projektu. Później Daniel Craig doznał poważniej kontuzji nogi. Następnie doszło do groźnego wypadku podczas sceny z wybuchami. Kilka dni temu aresztowano podglądacza, który zainstalował kamery w toaletach aktorów, aby ich podglądać! 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu "Mr. Robot". Twórcom "Bonda 25" bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Jak zapowiedział Daniel Craig, „Bond 25” będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Agenta 007.

Czekacie na kontynuacje przygód Jamesa Bonda?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!