Madonna zaprezentowała nowy teledysk do singla "God Control" [WIDEO]

Marcin Michałowski
27.06.2019 10:59
Madonna - God Control (Official Music Video)

Madonna - God Control (Official Music Video) (Youtube)

Madonna udostępniła prawdopodobnie najbardziej szokujący teledysk w swojej 37-letniej karierze. Utwór pochodzi z albumu "Madame X", który ukazał się 14 czerwca 2019 roku.

Klip przedstawia bardzo drastyczne sceny strzelaniny w klubie nocnym Studio 54. Madonna bawi się doskonale ze swoimi znajomymi, gdy w pewnym momencie wchodzi uzbrojony mężczyzna i zaczyna zabijać wszystkich na swojej drodze. Na początku teledysku artystka ostrzega fanów:

Historia, którą zaraz zobaczycie jest bardzo drastyczna. Nie zabraknie szokujących scen z użyciem broni, ale to się dzieje każdego dnia. To musi się skończyć!

Klip możecie zobaczyć poniżej:

 

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Madonna wydała trzynasty longplay - "Rebel Heart" - w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

Jak Wam się podoba nowy teledysk Madonny?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!