Rick Astley nagrał koncertowy klip do covera "Giant" [WIDEO]

Wokalista niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów na koncertach różnymi coverami. Tym razem wybrał współczesny przebój, który jeszcze nie tak dawno królował na pierwszych miejscach list przebojów.

Głos Ricka Astleya pamiętają doskonale ci fani popu, którzy dorastali w latach 80. Nie tak dawno artysta postanowił o sobie przypomnieć albumem "Beautiful Life", który ukazał się 13 lipca 2018 roku. Kilka tygodni temu Rick zaskoczył ostatnio coverem przeboju „Giant” , który w oryginale wykonują Calvin Harris i Rag'n'Bone Man. Tak mu się spodobał ten kawałek, że postanowił nagrać własną studyjną wersję. Powstał również koncertowy teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

 

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, udowadniając, że naprawdę posiada wielki talent.

Richard Paul Astley urodził się 6 lutego 1966 r. w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80. śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek "Whenever You Need Somebody".

Singiel "Never Gonna Give You Up" szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Jaki cover chcielibyście jeszcze usłyszeć w wykonaniu Ricka? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!