"Mała Syrenka": Kto wcieli się w Urszulę w filmowej wersji bajki Disneya?

Poznaliśmy właśnie pierwsze szczegóły dotyczące obsady nowego filmu Disneya. Waszym zdaniem to dobry wybór?

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo” i „Aladyna”, ale wszyscy niecierpliwie czekają na nowego „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. W 2018 roku studio Disneya oświadczyło, że rozpoczęły się prace na planie filmu „Mała syrenka”.

W internecie od razu zaczęły się spekulacje, kogo zobaczymy w głównych rolach. Według najnowszych niepotwierdzonych informacji syrenkę Ariel zagra młoda aktorka Zendaya. Mogliśmy ją zobaczyć w takich produkcjach jak „Król rozrywki” czy „ Spider-Man: Homecoming”.

Pierwsze plotki mówiły, że w roli czarnego charakteru, czyli przebiegłej Urszuli miała wystąpić Lady Gaga. Według śledztwa portalu Variety ten angaż ma dostać jednak aktorka komediowa Melissa McCarthy. Podobno studio Disneya aktualnie prowadzi z nią negocjacje w tej sprawie. Czy te pogłoski są prawdziwe, zapewne przekonamy się niebawem. 

MELISSA MCCARTHYMELISSA MCCARTHY AFP/EAST NEWS

Za reżyserię filmowej wersji „Małej syrenki” odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

Szczegóły dotyczące premiery filmu owiane są wielką tajemnicą.

Myślicie, że to byłby dobry wybór do roli Urszuli?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!