Mistyczny świat Stachursky'ego. Posłuchaj nowego singla "To Moja Droga"

Spory sukces pierwszego singla "Doskozzza" sprawił, że apetyt i ciekawość sympatyków nowych produkcji muzycznych Jacka, zdecydowanie wzrosła. Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu. Już teraz możecie posłuchać nowego utworu.

To moja droga” jest kolejnym singlem który znajdzie się na nadchodzącym albumie Stachursky’ego „2k19”, będącym kontynuacją platynowego „1999” oraz złotego krążka „2009”, z których pochodzą takie utwory jak „Chłosta”, „Dosko”, czy „Jam jest 444”.

Posłuchaj nowego singla:

 

Spory sukces pierwszego singla „Doskozzza” sprawił, że apetyt i ciekawość sympatyków nowych produkcji muzycznych Jacka, zdecydowanie wzrosła. Niewątpliwie nowym projektem muzycznym Stachursky zdominował Internet, jednocząc wokół niego unikatową społeczność młodych ludzi! Nowomowa i przewijający się motyw graficzny „CyberMaski” to cechy charakterystyczne wspomnianego kręgu pasjonatów muzycznych. Można śmiało rzec, że pojawiająca się wręcz mistyczna postać Mistrza Etyzera, stworzyła wyjątkowy, magiczny świat, w którym ów Mistrz jest zdecydowanie przewodnią postacią.

Z Czcigodnym Mistrzem Etyzerem, miałem uprzejmość spotkać się jeszcze dwa razy. Zawsze sprawiał wrażenie, jakoby wiedział i czekał na mnie tylko po to, aby przekazać mi coś wyjątkowo ważnego. To nie były zwykłe rozmowy. To były słowne manifestacje świadomości mojego jestestwa i esencjonalna potęga istoty człowieczeństwa, jako formy wiecznego współistnienia z każdą cząsteczką Istot Światła. To tak, jakby wiedział, że JA, idąc własną drogą, mam wyznaczony punkt spełnienia i że wszystko, chociaż kiedyś miało i będzie miało swój materialny początek i koniec, mając świadomość bytu niematerialnego Manifestu, wyższej gęstości Monaterki, wyznacza mi mój właściwy kierunek rozwoju, po prostu… wyznacza mi właściwą drogę. TO MOJA DROGA. Doskonała muzyczna ekstaza.

- wyjaśnia Stachursky.

Premiera płyty „2K19” planowana jest na 19 września 2019 roku.

Jak Wam się podoba nowy singiel? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!