To już oficjalne. Wiemy, która aktorka zagra "Małą Syrenkę"!

Poznaliśmy właśnie kolejne szczegóły dotyczące obsady nowego filmu Disneya. Waszym zdaniem to dobry wybór?

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo” i „Aladyna”, ale wszyscy niecierpliwie czekają na nowego „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. W 2018 roku studio Disneya oświadczyło, że rozpoczęły się prace na planie filmu „Mała syrenka”.

W internecie od razu zaczęły się spekulacje, kogo zobaczymy w głównych rolach. Według pierwszych niepotwierdzonych informacji syrenkę Ariel miała zagrać młoda aktorka Zendaya. Studio Disneya pojęło jednak inną decyzję. W roli "Małej Syrenki" wystąpi Halle Bailey piosenkarka i aktorka znana z serialu "Grown-ish".

Halle BaileyHalle Bailey ANGELA WEISS/AFP/East News

Nadal nie wiadomo, kto wcieli się w czarny charakter, czyli przebiegłą ośmiornicę Urszulę. Plotki mówiły, że miała to być Lady Gaga. Według śledztwa portalu Variety ten angaż ma, jednak dostać aktorka komediowa Melissa McCarthy. Podobno studio Disneya aktualnie prowadzi z nią negocjacje w tej sprawie. Czy te pogłoski są prawdziwe, zapewne przekonamy się niebawem. 

Za reżyserię filmowej wersji „Małej syrenki” odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!