Zespół Westlife udostępnił nowy singiel "Dynamite" [POSŁUCHAJ]

Marcin Michałowski
05.07.2019 08:34
Westlife - Hello My Love

Westlife - Hello My Love (Youtube (kadr z filmu Westlife - Hello My Love))

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego albumu zespołu Westlife. Już teraz możecie posłuchać kolejnego singla, który promuje wydawnictwo!

Na początku października 2018 roku grupa Westlife za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że po kilku latach nieobecności wraca na scenę. Krótko po tym udostępnili pierwszy singiel "Hello My Love", zapowiadający nowy album "Spectrum". Teraz do sieci trafił kolejny przedsmak tego, co usłyszymy na płycie. Utworu „Dynamite” możecie posłuchać poniżej.

 

Jedenasty album irlandzkiego boysbandu pod tytułem "Spectrum" trafi na półki sklepowe 8 listopada 2019 roku. Promują go dwa single "Hello My Love" i "Better Man". Na płycie gościnnie wystąpią James Bay i Ed Sheeran! 

Udało nam się zawrzeć na nim wszystko, co kochamy w muzyce, emocjonalne ballady i taneczne kawałki, które idealnie się sprawdzą podczas naszych stadionowych koncertów! Jesteśmy bardzo dumni z tego albumu. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli go posłuchać!

Zespół Westlife został założony dwadzieścia lat temu w 1998 roku w Irlandii. Mają na swoim koncie aż 10 singli takich jak „Mandy” czy „You Raise Me Up”, które królowały na pierwszych miejscach list przebojów. Wydali łącznie dziesięć studyjnych albumów, w tym ostatni „Gravity” ukazał się w 2010 roku.

Chcielibyście zobaczyć Westlife na koncercie w Polsce? ;)

Więcej o:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!