Powstanie remake "I Kto To Mówi". Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Studio Sony Pictures potwierdziło, że niebawem zobaczymy remake kultowej komedii z końcówki lat 80. w zupełnie nowej odsłonie.

Ostatnio bardzo popularne stało się przywracanie popularnych filmów i seriali w odświeżonych wersjach. Nie tak dawno do kin trafiła kolejna część komedii „Faceci w czerni”, a kilka dni temu mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun „Aniołków Charliego” z nową obsadą. Teraz przyszła kolej na remake „I kto to mówi”.

Film wyreżyseruje według własnego scenariusza Jeremy Garelick, który był odpowiedzialny między innymi za „Polowanie na drużbów”. W jednym z wywiadów zdradził, dlaczego ten projekt jest dla niego tak ważny i czy obawia się w jaki sposób zostanie odebrany.

Jestem bardzo podekscytowany tym projektem. Mam czworo dzieci, w tym bliźniaki. Będzie to film, który one będą mogły obejrzeć, a ja będę mógł podzielić się naszymi doświadczeniami. Na przykład, dowiedzieć się, jak wychować te dzieci na dobrych ludzi, popełniając przy tym masę błędów. Dodanie głosu wpisanego w mimikę dziecka, to naprawdę fajny pomysł. Każdy może się z tym utożsamiać. Mam przed sobą bardzo trudne zadanie. Travolta i Kirstie Alley mieli świetną chemię, a Amy Heckerling napisała genialny scenariusz. Jesteśmy na wczesnym etapie zastanawiania się, jak przedstawimy model współczesnej rodziny.

Na razie nie wiadomo, kogo zobaczymy w obsadzie produkcji Garelicka.

Przypominamy, że w 2009 roku na ten sam pomysł „odświeżenia” filmu wpadł producent Neal H. Mortiz. Jego projekt ostatecznie nie doczekał się realizacji.

Jesteście ciekawi efektu końcowego?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!