"Beverly Hills 90210": Zobacz drugi zwiastun nowej odsłony serialu [WIDEO]

Na ten moment czekały miliony fanów, którzy wychowali się w latach 90. Już niebawem kultowy serial "Beverly Hills 90210" doczeka się kontynuacji.

Telewizja Fox udostępniła kolejny zwiastun nowej odsłony serialu "Beverly Hills 90210". Dowiadujemy się z niego, że Donna i Brian są nadal parą, jak za dawnych czasów! W krótkim klipie nie zabrakło również pozostałych bohaterów serialu. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda Andrea Zuckerman, Brenda Walsh, Kelly Taylor, Brandon Walsh i Steve Sanders!

 

W obsadzie zobaczymy między innymi Jasona Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Iana Zieringa, Gabrielle Carteris, Briana Austin Greena oraz Tori Spelling. Niestety w produkcji zabraknie Luke'a Perry'ego. Aktor zmarł w marcu 2019 roku w wyniku udaru.

Na pomysł, aby nakręcić nowe odcinki "Beverly Hills 90210” wpadły zaprzyjaźnione od lat Jennie Garth (serialowej Kelly) i Tori Spelling (Donna). 

embed

Telewizyjna premiera "Beverly Hills 90210” miała premierę w 1990 roku. Serial składał się z 10 sezonów. W swojej fabule poruszał tematy takie jak różnice statusu majątkowego i klas społecznych, gwałt, alkoholizm, uzależnienia, przemoc domowa, seks, antysemityzm, rasizm, samobójstwa, homoseksualizm, ciąża w młodym wieku czy AIDS. Producentem serialu był Aaron Spelling.

Nowa seria będzie składała się z sześciu odcinków.

Będziecie oglądać?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!