Blue Cafe powraca z nowym singlem "Talk To Me Now" [WIDEO]

Marcin Michałowski
16.07.2019 09:37
Blue Cafe - Talk To Me Now ft. La Graine

Blue Cafe - Talk To Me Now ft. La Graine (Youtube)

Zespół zrobił swoim fanom niespodziankę i opublikował nowy singiel wraz z teledyskiem w wakacyjnym klimacie. Jak Wam się podoba?

Do współpracy przy singlu „Talk To Me Now” zespół Blue Cafe zaprosił charyzmatycznego francuskiego artystę La Graine. Nagrali również wspólnie teledysk, który jest utrzymany w wakacyjnym klimacie. Za zdjęcia i reżyserię klipu odpowiedzialny jest Pascal Pawliszewski. Możemy w nim zobaczyć również Arkadiusza Lindera Mistrza Europy, brązowego medalistę Pucharu Świata Rajdu Baja w Quadach oraz jego team z Łódzkiego Klubu Offroadowego.

Zobacz wideo:

 

Internauci w komentarzach piszą, że wyczuwają hit tegorocznych wakacji:

Świetny, wpadający w ucho numer!
Murowany hit wakacji!
Jak tu Was nie kochać. po raz kolejny pokazaliście prawdziwą klasę!

W ciągu 20 lat zespół zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym. Zespół w pierwszym składzie powstał w 1998 roku i bardzo szybko zdobył uznanie krytyki i publiczności, przypieczętowane Fryderykiem w kategorii Nowa Twarz Roku 2001.

Od 1 stycznia 2006 roku wokalistką Blue Cafe jest Dominika Gawęda, zwyciężczyni konkursu zorganizowanego przez bardzo wówczas popularny program Dwójki TVP „Szansa na sukces”. 

Myślicie, że nowy singiel Blue Cafe ma szansę zostać hitem wakacji?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!