Polscy fani zapraszają Celine Dion do Polski!

W listopadzie 2019 roku na półki sklepowe ma trafić nowy album kanadyjskiej gwiazdy. W ramach promocji płyty Celine jesienią wyrusza w wielką trasę koncertową. Czy zobaczymy ja w Polsce? Fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

Polscy fani Celine Dion stworzyli wydarzenie na Facebooku, do którego może dołączyć każdy, kto chciałby zobaczyć artystkę w naszym kraju. Aktualnie udało im się zgromadzić blisko 2 tysiące osób. 

Tak jak 2 lata temu, tak i dziś walczymy o koncert Céline Dion w Polsce. Nie poddajemy się! Celine kończy rezydenturę w Vegas i tym samym zaczyna światową trasę pod nazwą 'COURAGE'. Na razie ogłoszona jest Ameryka, ale szanse na Europę są ogromne! Wydarzenie ma pokazać Céline, jak bardzo pragniemy jej przyjazdu do naszego kraju.
Nasze hasło to 'We have COURAGE to believe in your coming to Poland', a hastagiem #courageworldtourinpoland zasypujemy wszystkie możliwe posty! Potrzebujemy Waszej pomocy! Bierzcie udział w wydarzeniu, udostępniajcie! Niech Team zobaczy, jak bardzo nam zależy na powrocie Céline do Polski!

- czytamy w opisie wydarzenia

Gwiazda na początku kwietnia 2019 roku ogłosiła, że planuje wydać nowy album „Courage”. To jednak nie wszystko! Diwa wyrusza również w światową trasę koncertową „Courage World Tour”, która rozpocznie się 18 września w Kanadzie. Premiera płyty zapowiedziana jest na listopad. Pierwszym przedsmakiem tego, co usłyszymy na nowym albumie, jest singiel "Flying On My Own".

To nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Celine Dion. Portal „Variety” potwierdził niedawno, że ruszyły prace nad kolejnym filmem biograficznym o kanadyjskiej gwieździe. Artystka wraz ze swoją wytwórnią muzyczną zatwierdziła scenariusz i przekazała twórcom prawa do piosenek. „The Power Of Love” wyreżyseruje Valerie Lemercier. Zobaczymy ją również w głównej roli. Premiera filmu zaplanowana jest na 2020 rok.

Wybralibyście się na koncert Celine Dion w Polsce?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!