"Mała Syrenka": Kto powinien zagrać księcia Eryka w aktorskiej wersji filmu Disneya? [ZAGŁOSUJ]

Poznaliśmy właśnie kolejne szczegóły dotyczące obsady nowego filmu Disneya. Kto Waszym zdaniem powinien odegrać tę rolę?

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo” i „Aladyna”, ale wszyscy niecierpliwie czekają na nowego „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. Kilka miesięcy temu studio Disneya oświadczyło, że na początku 2020 roku rozpoczną się prace na planie filmu „Mała syrenka”.

W roli "Małej Syrenki" wystąpi Halle Bailey piosenkarka i aktorka znana z serialu "Grown-ish". 

Nadal nie wiadomo, kto wcieli się w czarny charakter, czyli przebiegłą ośmiornicę Urszulę. Plotki mówiły, że miała to być Lady Gaga. Według śledztwa portalu Variety ten angaż ma, jednak dostać aktorka komediowa Melissa McCarthy. Podobno studio Disneya aktualnie prowadzi z nią negocjacje w tej sprawie. Czy te pogłoski są prawdziwe, zapewne przekonamy się niebawem. 

Niejasna pozostaje również kwestia tego, kogo zobaczymy w roli księcia Eryka. Fani produkcji chcieliby w tej roli zobaczyć wokalistę zespołu One Direction Harry'ego Styles'a. Młody gwiazdor debiut aktorski ma już za sobą. Mogliśmy go zobaczyć w filmie "Dunkierka" w reżyserii Christophera Nolana. Według magazynu "The Hollywood Reporter" Styles prowadzi właśnie rozmowy w sprawie roli księcia Eryka. 

Za reżyserię filmowej wersji „Małej syrenki” odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

Kto Waszym zdaniem powinien zagrać księcia Eryka?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!