Zespół De Mono zapowiada nowy album singlem "Prosto w serce" [WIDEO]

redakcja
18.07.2019 07:58
ANDRZEJ KRZYWY

ANDRZEJ KRZYWY (WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS)

Wraz z nowym singlem do sieci trafił teledysk, którego pomysłodawcą i reżyserem jest Paweł Łukomski.

„Nie uwolnisz się ode mnie już, nigdy więcej!”- tak brzmi refren nowego utworu zespołu De Mono pod wodzą Andrzeja Krzywego. Piosenka zatytułowana „Prosto w serce” jest pierwszym singlem zapowiadającym kolejny album i powrót grupy w wielkim stylu na listy przebojów.

Zobaczcie teledysk:

 

Kompozycja wieloletniego gitarzysty zespołu Tomka Banasia do słów Wojtka Byrskiego trafia w gusta dotychczasowych, jak i stale przybywających fanów De Mono. Barwy głosu Andrzeja Krzywego nie można pomylić z żadnym innym, a zespół w najnowszej odsłonie prezentuje nowe brzmienie, potwierdzając tym samym, że jest wciąż w ścisłej czołówce polskich zespołów pop-rockowych.

Długo trwały poszukiwania piosenki o takiej dynamice, przebojowości i temperamencie. Kompozycja jest lekka i niezwykle melodyjna, a genialny tekst Wojtka Byrskiego z przekazem miłości podkreśla walory utworu. Mam nadzieję, że ta piosenka, skradnie serca wielu słuchaczy.

- mówi Andrzej Krzywy lider zespołu.

Teledysk oparty jest na technice realizacji obrazu z góry, gdzie kamera stała się „okiem Boga”. Niewątpliwie klip jest nowatorski i znakomicie podkreśla klimat piosenki. Niezawodne De Mono kolejny raz trafia „Prosto w serce”, łącząc swoją muzyką kilka pokoleń słuchaczy.

Wraz z nowym singlem i zbliżającą się płytą zespół postawił na odświeżenie komunikacji wizualnej. Zerwanie z dotychczasowym, funkcjonującym przez wiele lat logo to dość odważny krok, ale świadczący o tym, że zespół podąża za trendami i idzie z duchem czasu.

Czekacie na nowy album De Mono? 

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!