"Beverly Hills 90210": Aktorzy zdradzili dlaczego zgodzili się na kontynuację serialu [WIDEO]

Na ten moment czekały miliony fanów, którzy wychowali się w latach 90. Już niebawem będzie miał premierę pierwszy odcinek kultowego serialu "Beverly Hills 90210".

Paczka przyjaciół z kultowego serialu lat 90. powraca po blisko dwudziestu latach nieobecności. Już 7 sierpnia 2019 roku amerykańska telewizja Fox premierowo zaprezentuje pierwszy odcinek nowej odsłony serialu "Beverly Hills 90210". Do sieci trafił materiał wideo, w którym aktorzy opowiadają, dlaczego zdecydowali się powrócić po tylu latach do swoich dawnych bohaterów. 

 

W obsadzie zobaczymy między innymi Jasona Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Iana Zieringa, Gabrielle Carteris, Briana Austin Greena oraz Tori Spelling. Niestety w produkcji zabraknie Luke'a Perry'ego. Aktor zmarł w marcu 2019 roku w wyniku udaru.

Po 19 latach, od kiedy przestali grać w oryginalnym serialu, Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie, kiedy jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, podczas gdy ta ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał, jak dojrzewają próbuje kontynuować to, co zaczęli tyle lat temu?

- czytamy w oficjalnym opisie serialu telewizji FOX. 

Na pomysł, aby nakręcić nowe odcinki "Beverly Hills 90210” wpadły zaprzyjaźnione od lat Jennie Garth (serialowej Kelly) i Tori Spelling (Donna). 

Telewizyjna premiera "Beverly Hills 90210” miała premierę w 1990 roku. Serial składał się z 10 sezonów. W swojej fabule poruszał tematy takie jak różnice statusu majątkowego i klas społecznych, gwałt, alkoholizm, uzależnienia, przemoc domowa, seks, antysemityzm, rasizm, samobójstwa, homoseksualizm, ciąża w młodym wieku czy AIDS. Producentem serialu był Aaron Spelling.

Nowa seria będzie składała się z sześciu odcinków. Polska premiera serialu została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku.

Będziecie oglądać?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!