Madonna w nowym teledysku do singla "Batuka" [WIDEO]

Marcin Michałowski
22.07.2019 11:07
Madonna - Batuka (Official Music Video)

Madonna - Batuka (Official Music Video) (Youtube)

Utwór pochodzi z albumu "Madame X", który ukazał się 14 czerwca 2019 roku.

Madonna nie zwalnia tempa! Dwa tygodnie temu do sieci trafił kontrowersyjny teledysk do singla "God Control". Teraz Królowa Popu zaprezentowała kolejny klip z nowego albumu "Madame X". Powstał on do utworu "Batuka". Za reżyserię odpowiedzialny jest Emmanuel Adjei.

Zobacz wideo:

 

Artystka opisała bohaterkę swojego nowego albumu jako tajną agentkę, podróżującą po świecie, zmieniającą tożsamość, która walczy o wolność i sprawiedliwość.

W styczniu 2018 roku Madonna ogłosiła na Instagramie, że rozpoczęła pracę nad swoim czternastym albumem! Zdradziła, że duży wpływ na jego brzmienie będzie miała muzyka fado. W 2017 roku gwiazda przeprowadziła się do Lizbony. Jak sama zdradziła w jednym z wywiadów, chciała odciąć swój umysł od Stanów Zjednoczonych i sytuacji politycznej.

Madonna w trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała ponad 300 milionów płyt. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like A Virgin", "Papa Don't Preach", "Like A Prayer", "Vogue", "Take A Bow", "Frozen", "Music", "Hung Up" czy "4 Minutes".

Jak Wam się podoba nowy album madonny?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!