Rafał Zawierucha na premierze filmu "Pewnego razu w Hollywood" Quentina Tarantino

Po premierze na festiwalu w Cannes film zbiera same pozytywne recenzje. Teraz przyszła kolej na Stany Zjednoczone. W Polsce oficjalna premiera zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana polska premiera nowego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Hollywoodzka produkcja opowie historię morderstw grupy Charlesa Mansona z 1969 roku, do których doszło w domu Romana Polańskiego.

22 lipca odbyła się wielka premiera w Los Angeles. Na czerwonym dywanie tego wieczoru najważniejsi byli oczywiście główni bohaterowie produkcji Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie. Na premierze obecny był również Rafał Zawierucha, który wcielił się w filmie w Romana Polańskiego. 

Aktor pochwalił się na swoim fanpage'u zdjęciami z tego wyjątkowego dnia:

"Pewnego razu... w Hollywood" trafi do polskich kin 16 sierpnia 2019 roku, w 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate.

 

Quentin Tarantino w jednym z wywiadów zdradził, jak wyglądała praca nad taką wielką produkcją:

Filmowi temu będzie prawdopodobnie najbliżej ze wszystkich moich filmów do „Pulp Fiction”. Przygotujemy najlepszą plejadę gwiazd od czasu Paula Newmana i Roberta Redforda. Wszystko robimy w ścisłej tajemnicy, ale mogę powiedzieć, że akcja „Once Upon a Time in... Hollywood” toczy się w 1969 roku, u szczytu hipisowskiej rewolucji, więc ulica po ulicy, osiedle po osiedlu zmienimy Los Angeles w Hollywood z 1969 roku.

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!