Quentin Tarantino zdradził, czy powstanie "Kill Bill 3"

Reżyser zabrał głos w sprawie kontynuacji jednego ze swoich najpopularniejszych filmów. Sprawdźcie, co powiedział.

Jeszcze nie tak dawno Tarantino potwierdził informację, że wyreżyseruje kolejną część "Star Treka". Zrobi to oczywiście w swoim nietuzinkowym stylu. Będzie starał się w nim, jak najbardziej nawiązać do kultowego filmu "Pulp Fiction". Okazuje się, że to nie jedyny projekt, jaki chodzi mu po głowie. W rozmowie dla podcastu „Happy Sad Confuesed” Tarantino zdradził, co sądzi o kontynuacji filmu "Kill Bill".

Razem z Umą Thurman rozmawialiśmy ostatnio o pomyśle nakręcenia trzeciej części „Kill Bill”. Mówiąc szczerze, to nawet nieco głębiej się nad tym zastanawiałem. Jeśli jakiś mój film wyróżnia się spośród innych moich filmów, jest to „Kill Bill”.

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwana premiera nowej produkcji Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Początkowo polska premiera filmu "Pewnego razu... w Hollywood" miała się odbyć 9 sierpnia 2019 roku,, czyli w 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate. Dystrybutor przesunął ją jednak na 16 sierpnia

Przypominamy, że w polskiego reżysera wcieli się Rafał Zawierucha. Aktor zagra u boku największych sław kina takich jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Burt Reynolds, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning czy Damian Lewis.

Chcielibyście zobaczyć kolejna część filmu "Kill Bill"?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!