Cher nagrywa kolejny album z coverami Abby

Pod koniec września 2018 roku ukazał się album "Dancing Queen", który Cher nagrała po wielkim sukcesie filmu "Mamma Mia!".

Po wielkim sukcesie krążka z coverami Abby, Cher ogłosiła, że pracuje nad kontynuacją tego projektu. Do tej pory poznaliśmy jedynie kilka utworów, które znajdą się na nowym albumie. Wśród nich znalazły się między innymi:

1. When All is Said & Done
2. Chiquitita (w wersji hiszpańskiej)
3. Take a Chance On Me
4. I Do, I Do, I Do, I Do, I Do
5. Super Trooper
6. Voulez Vous

W jednym z ostatnich odcinków programu „The Ellen Show” Cher zdradziła, że nie jest już fanką swojej muzyki, dlatego postanowiła spróbować czegoś innego i gdy tylko pojawił się pomysł nagrania albumu z coverami Abby, w ogóle się nie zastanawiała!

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Jak Wam się podoba Cher w takim wydaniu? :)

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!