Budka Suflera powraca z nowym utworem "Gdyby Jutra Nie Było" [WIDEO]

Budka Suflera powraca w nowym składzie na scenę wraz z jesienną trasą koncertową pod nazwą "45 lat Powrót do korzeni"! Do sieci trafił również nowy singiel, który jest zapowiedzią większego projektu.

Jak się zespół nie tylko pracuje nad trasą, ale i nowym materiałem. Do sieci trafił ostatnio nowy singiel "Gdyby Jutra Nie Było". Utwór jest kompozycją Romualda Lipko do tekstu Marka Dutkiewicza. Animacje do klipu stworzył Kosma Kowalczyk. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

W 2014 roku zespół Budka Suflera zakończył swoją działalność artystyczną. Pożegnalna trasa koncertowa zgromadziła tłumy fanów, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że już więcej nie zobaczą swojego ulubionego zespołu. Kilka miesięcy temu Romuald Lipko zapowiedział, że jesienią 2019 zespół rusza w jubileuszową trasę koncertową "45 lat Powrót do korzeni". Na scenie zabraknie jednak Krzysztofa Cugowskiego.

Nowym wokalistą został Robert Żarczyński, który do tej pory występował w cover bandach, wykonując przeboje Czerwonych Gitar i Budki Suflera. Obok niego na scenie zobaczymy Romualda Lipko, Tomasza Żeliszewskiego, Mieczysława Jureckiego, Piotra Bogutyna i Dariusza Bafeltowskiego.

Z okazji Jubileuszu zespół zaprosił do udziału w koncertach związanych z Budką Suflera gości, w tym Izabelę Trojanowską, która zaśpiewa doskonale wszystkim znane m.in. „Wszystko, czego dziś chcę” i „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz Urszulę, w której wykonaniu usłyszymy m.in. „Dmuchawce, latawce, wiatr” i „Luz blues w niebie same dziury”.

Tak prezentuje się terminarz jesiennej trasy:

29 września 2019 – Kraków - Tauron Arena
2 października 2019 – Warszawa - Torwar
5 października 2019 – Poznań - Arena Poznań
11 października 2019 – Gdańsk – Ergo Arena
13 października 2019 – Wrocław – Hala Stulecia
20 października 2019 – Szczecin – Netto Arena
25 października 2019 – Katowice – Spodek

Jak Wam się podoba nowa odsłona Budki Suflera?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!