"Bond 25": Książę Karol zagra u boku Agenta 007?

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, "Bond 25" będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

Kilka tygodni temu twórcy nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda potwierdzili, że do obsady dołączył Christoph Waltz. Aktor znany z roli Blofelda w filmie "Spectre" z 2015 roku. Jak się okazuje, to nie koniec niespodzianek dla fanów serii. Portal Independent poinformował, że sam Książę Karol otrzymał propozycję udziału w produkcji. Nie są jednak znane żadne szczegóły dotyczące jego angażu. Wiadomo natomiast, że syn Królowej Elżbiety odwiedził plan w londyńskim Pinewood Studios, gdzie powstaje "Bond 25".

Przypominamy, że w 2012 roku Królowa Elżbieta II wystąpiła w świetnie przyjętym występnie podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Tematem przewodnim była wówczas postać Jamesa Bonda. 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

Fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu "Mr. Robot". Twórcom "Bonda 25" bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.

Czekacie na ten film?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!