Disney potwierdza: Ruszyły prace na planie nowego "Kevina samego w domu"

Powstaną również odświeżone wersję takich filmów jak, "Noc w Muzeum" czy "Fałszywa dwunastka". Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Uwielbiany przez miliony ludzi na całym świecie świąteczny film „Kevin Sam w Domu” doczeka się nowoczesnej wersji! Studio Disneya ogłosiło, że będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+. Bob Iger, dyrektor generalny produkcji filmowych nie zdradził szczegółów dotyczących fabuły ani obsady. W swoim oświadczeniu powiedział jedynie, że będzie to film „dla nowego pokolenia”.

Emisję „Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Dla przypomnienia: rodzice przez nieuwagę zostawiają 8-letniego Kevina w olbrzymim domu, który za cel obrali dwaj złodzieje; chłopiec zastawia na przestępców szereg pułapek, które z jednej strony solidnie ich poturbują, a z drugiej nie pozostawią domu bez zniszczeń.

"Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Przypominamy, że w grudniu 2018 roku Macaulay Culkin po blisko 28 latach ponownie wcielił się w bohatera kultowej świątecznej komedii. Aktor  powrócił do domu McCallisterów, aby nagrać reklamę Google Asistant. W 60-sekundowym nagraniu zostały odtworzone najbardziej kultowe sceny ze świątecznej komedii. Jednak tym razem „dużemu Kevinowi” pomagał nowy produkt od firmy Google.

Jesteście ciekawi, co z tego wyjdzie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!