Macaulay Culkin pokazał, jakby dzisiaj wyglądał "Kevin sam w domu"

Kilka dni temu studio Disneya ogłosiło, że kultowa bożonarodzeniowa komedia powróci w nowej odsłonie. Głos w tej sprawie postanowił zabrać aktor, którego wszyscy doskonale znamy z roli uroczego łobuza!

Macaulay Culkin nie mógł przejść obojętnie obok informacji, która wywołała ostatnio lawinę komentarzy w internecie. Wśród nich znalazło się wiele sugerujących, że to właśnie Culkin powinien zagrać w nowoczesnej wersji "Kevina samego w domu". Aktor odpowiedział na te komentarze, wrzucając na Twittera zdjęcie, które podpisał:

Tak będzie wyglądał nowy Kevin sam w domu.

W kolejnym wpisie aktor napisał:

Disney, zadzwoń do mnie!

Studio Disneya ogłosiło ostatnio, że reboot "Kevina Samego w domu" będzie dostępny na nowej platformie streamingowej Disney+. Bob Iger, dyrektor generalny produkcji filmowych nie zdradził szczegółów dotyczących fabuły ani obsady. W swoim oświadczeniu powiedział jedynie, że będzie to film „dla nowego pokolenia”.

Emisję „Kevina samego w domu” w okresie Bożego Narodzenia należy uznać za swego rodzaju telewizyjną tradycję. Co roku w grudniu pada pytanie nie o to, czy film zostanie wyświetlony, lecz kiedy i w której stacji. Dla przypomnienia: rodzice przez nieuwagę zostawiają 8-letniego Kevina w olbrzymim domu, który za cel obrali dwaj złodzieje; chłopiec zastawia na przestępców szereg pułapek, które z jednej strony solidnie ich poturbują, a z drugiej nie pozostawią domu bez zniszczeń.

"Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.

Przypominamy, że w grudniu 2018 roku Macaulay Culkin po blisko 28 latach ponownie wcielił się w bohatera kultowej świątecznej komedii. Aktor  powrócił do domu McCallisterów, aby nagrać reklamę Google Asistant. W 60-sekundowym nagraniu zostały odtworzone najbardziej kultowe sceny ze świątecznej komedii. Jednak tym razem „dużemu Kevinowi” pomagał nowy produkt od firmy Google.

Jesteście ciekawi, co z tego wyjdzie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!