Elvis Presley zostanie szpiegiem w nowym serialu animowanym

Co ciekawe współproducentką serialu będzie była żona króla rock'n'rolla Priscilla Presley. Poznaliśmy właśnie pierwsze szczegóły.

Komedia szpiegowska "Agent King" będzie dostępna na Netflixie. Głównym bohaterem serialu jest Elvis Presley, który zostanie członkiem agencji wywiadowczej. Za dnia będzie bożyszczem tłumów, nocami zaś będzie walczył, by ratować świat przed zakusami złoczyńców. Za reżyserię serialu odpowiedzialny jest Mike Arnold.

Przypominamy, że trwają również prace nad filmem biograficznym o królu rock'n'rolla. Niedawno jego twórcy oficjalnie potwierdzili, że w głównej roli zobaczymy Austina Butlera.

Butler zagra u boku Toma Hanksa, którego zobaczymy w roli Colonela Toma Parkera, managera Elvisa. Fabuła filmu ma być skupiona właśnie na relacji między Królem Rock'nRolla a jego managerem. To Parker pomógł zbudować karierę Elvisa zupełnie z niczego. Mówi się również, że był niesamowicie despotyczny. Krążą nawet plotki, że to on zabrał połową prywatnego majątku Presleya.

Okazuje się, że Luhrmann pracuje nad tym projektem wraz ze swoją żoną Catherine Martin od 2013 roku. Pomysł narodził się w ich głowie zaraz po zakończeniu zdjęć do „Wielkiego Gatsby'ego”.

Na którą produkcję bardziej czekacie?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!