"Rambo 5: Last blood": Drugi oficjalny zwiastun [WIDEO]

Najnowsza odsłona przygód popularnego bohatera trafi do kin 20 września 2019 roku. Zobaczcie nową zapowiedź.

Na początku września 2018 roku ruszyły zdjęcia do piątej części kultowego filmu „Rambo 5: Last blood”. W roli głównej zobaczymy oczywiście samego Sylvestra Stallone, który bardzo ciężko pracował, aby powrócić do formy sprzed lat. Do sieci trafił właśnie drugi oficjalny zwiastun produkcji. 

Zobacz wideo:

 

Stallon zdradził w jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu "Men's Health", że przygotowania do roli Rocky'ego wykończyły go fizycznie. Nie zdawał sobie sprawy, że powrót to formy będzie aż tak bolesny.

Jeszcze w 2016 roku aktor nie był przekonany, czy udział w kolejnej części jest najlepszym pomysłem. W jednym z wywiadów krótko skomentował. 

Sercem bym bardzo chciał się tego podjąć, jednak ciało mi mówi „Zostań w domu!”. Zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Niech ktoś inny spróbuje swoich sił. 

Najwyraźniej coś się zmieniło w jego nastawieniu. W nowej części „Rambo: Last Blood” zobaczymy walkę Johna Rambo z meksykańskim kartelem zajmującym się handlem ludźmi. Jego głównym celem będzie uratowanie dziecka przyjaciółki. Nie spocznie jednak, dopóki nie zniszczy całej organizacji. W zapowiedziach czytamy, że ma być to pożegnanie z Johnem Rambo.

Obok Sylvestra Stallone na ekranie zobaczymy Paz Vega i Louis Mandylor. Za reżyserię odpowiada Adrian Grunberg, znany z filmu "Dorwać gringo".

Warto wspomnieć, że pierwsze cztery części filmu zarobiły na całym świecie łącznie blisko 800 milionów dolarów!

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!