"Higher Love": Nowy teledysk do hitu Kygo i Whitney Houston [WIDEO]

Singiel jest coverem utworu Steve'a Winwooda. Whitney nagrała go w latach 90. Jednak dopiero teraz ujrzał światło dzienne za sprawą pochodzącego z Norwegii muzyka Kygo.

Na początku lat 90. Whitney Houston nagrała cover przeboju "Higher Love" Steve'a Winwooda z 1986 roku. Utwór ukazał się jedynie na japońskiej reedycji albumu artystki "I’m Your Baby Tonight". Jednak nikt o nim do tej pory nie słyszał. Norweski muzyk Kygo postanowił tchnąć w niego nowe życie i przygotował własną wersję, która bardzo szybko stała się wielkim hitem. Już teraz możecie zobaczyć taneczny teledysk, który idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. 

 

Przypominamy, że kilka tygodni temu spadkobiercy zmarłej w 2012 roku legendy muzyki – Whitney Houston poinformowali, że hologram z jej wizerunkiem wyruszy niebawem w trasę koncertową. To jednak nie wszystko! Postanowili pójść o krok dalej i wydać również album oraz przygotować musical na Broadwayu!

Whitney Houston według księgi rekordów Guinnessa była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach. Otrzymała ponad 400 nagród i sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie.

Zycie prywatne legendy muzyki nie było jednak usłane różami. Zmagała się z wieloma problemami. Jednym z nich było uzależnienie od narkotyków, które ją doprowadziło na samo dno. W 2009 roku artystka powróciła z albumem "I Look To You".

Piosenkarka zmarła 11 lutego 2012 roku w wieku 49 lat.

Jak Wam się podoba singiel "Higher Love"?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!