Jennifer Lopez uczy tańca na rurze w nowym zwiastunie filmu "Hustlers" [WIDEO]

Komediodramat trafi do kin jesienią 2019 roku. Zobaczcie, kto wystąpi u boku J.Lo.

Scenariusz filmu „Hustlers” w reżyserii Lorene Scafaria powstał na podstawie artykułu „The Hustlers at Scores” autorstwa Jessiki Pressler z New York Time Magazine. Jennifer Lopez wciela się w nim w role przywódczyni striptizerek, które okradają bogatych klientów. Do sieci trafiła właśnie kolejna zapowiedź filmu, w której możemy zobaczyć między innymi J.Lo. tańczącą na rurze! 

 

W filmie u boku J.Lo zobaczymy Cardi B, Constance Wu, Kekę Palmer, Lil Reinhart, Lizzo i Julię Stiles.

W jednym z wywiadów Jennifer zdradziła, dlaczego zdecydowała się na udział w tym projekcie.

Moim zdaniem nie ma żadnego wstydu w pracy, którą się wykonuje, aby otrzymać swoją rodzinę. Niezależnie od tego, na czym ona polega. Łatwo nam jest oceniać, życie innych, ale nie zdajemy sobie sprawy, ile oni poświęcają, wykonując tę pracę. Bardzo chciałam, aby Cardi B wystąpiła w tym filmie, ponieważ ona doskonale zna to środowisko. Nikt wcześniej nie pokazał tego środowiska z kobiecego punktu widzenia.

Jennifer Lopez nie tylko wciela się w jedną z głównych ról, ale również jest odpowiedzialna za produkcję wraz z Willem Farrellem i Adamem McKay’em.

Ciekawostką jest fakt, że raperka Cardi B początkowo internetową sławę zdobyła właśnie jako striptizerka. Dopiero kilka lat później udowodniła, że ma również inne talenty. Na ceremonii rozdania nagród Grammy w 2019 roku zdobyła kilka statuetek za swój debiutancki album "Invasion of Privacy".

Film do polskich kin trafi 11 października 2019 roku.

Jesteście ciekawi tego filmu?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!