"Mała syrenka": Kim jest nowy kandydat do roli księcia Eryka?

Poznaliśmy właśnie kolejne szczegóły dotyczące obsady nowego filmu Disneya. Kto Waszym zdaniem powinien odegrać tę rolę?

W ostatnim czasie stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo”, „Aladyna” i „Króla Lwa”. Teraz przyszedł czas na kolejny klasyk. Kilka miesięcy temu studio Disneya oświadczyło, że na początku 2020 roku rozpoczną się prace na planie filmu „Mała syrenka”.

Wiele kontrowersji i negatywnych komentarzy wywoła dedycja twórców produkcji o obsadzeniu w roli Areilki piosenkarki i aktorki Halle Bailey.  

Nadal nie wiadomo, kogo zobaczymy w roli księcia Eryka. Fani produkcji chcieliby w tej roli zobaczyć wokalistę zespołu One Direction Harry'ego Styles'a. Młody gwiazdor debiut aktorski ma już za sobą. Mogliśmy go zobaczyć w filmie "Dunkierka" w reżyserii Christophera Nolana. Styles po negocjacjach z twórcami nie przyjął ich propozycji. Jak się okazuje, nie był on jedynym kandydatem do tej roli. Chęć udziału w projekcie wyraził również Christian Navarro. Aktor znany z serialu "Trzynaście powodów". 

Za reżyserię filmowej wersji „Małej syrenki” odpowiada Rob Marshall. Scenariusz stworzył Jane Goldman, a muzykę skomponują Alan Menken oraz Lin-Manuel Miranda.

A Wy kogo byście chcieli zobaczyć w tej roli?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!