Zespół Backstreet Boys powraca z nowym singlem "Let It Be Me" [POSŁUCHAJ]

Boysband połączył siły z popularnym producentem muzycznym Stevem Aokim. Wszystko wskazuje na to, że zespół Backstreet Boys pracuje nad nowym albumem.

Jak wszystkie świetne pomysły nowy singiel Backstreet Boys powstał w Las Vegas. Podczas koncertu Steve Aoki zaprosił na scenę popularny boysband, aby zaśpiewać z nimi wielki przebój "Everybody (Backstreet's Back"). To właśnie wtedy panowie wpadli na pomysł, aby wejść razem do studia. Jak się okazuje, zaledwie w ciągu jednego dnia udało im się nagrać utwór "Let It Be Me", który jest zapowiedzią większego projektu. Nowego singla możecie posłuchać poniżej. 

 
Współpraca z nimi to sama przyjemność. Muszę przyznać, że na początku byłem w lekkim szoku, ponieważ jako dziecko pamiętam, że uwielbiałem ich muzykę, a teraz jesteśmy dobrymi kolegami! Nasza piosenka ma piękne przesłanie i wiele ludzi może się z nią utożsamiać. Jestem z niej bardzo dumny i mam nadzieję, że pomoże wielu osobom.

- mówi Steve Aoki o współpracy z Backstreet Boys. 

W 2019 roku zespół świętuje 20. rocznicy albumu "Millenium", który ukazał się 18 maju 1999 roku. Panowie w specjalnym oświadczeniu podziękowali swoim fanom:

Uwierzcie nam, kiedy mówimy, że nikt inny nie zbliża się do posiadania tak niesamowitych fanów, jak Wy! To musicie być Wy, nigdy nie bylibyśmy w stanie powiedzieć wystarczająco dużego „dziękuję”, ale chcieliśmy podzielić się czymś, aby pokazać, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni.

Jak Wam się podoba nowy singiel Backstreet Boys?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!