"Bond 25: No Time To Die": Zobacz nowe zdjęcia z planu

Nowy film o przygodach Agenta 007 planowo ma trafić do kin w 2020 roku. Jak zapowiedział Daniel Craig, "Bond 25" będzie ostatnim jego ostatnim filmem, w którym wcieli się w Jamesa Bonda.

Właśnie trwają zdjęcia na planie dwudziestej piątej części filmu o przygodach Agenta 007. Ekipa kręci we Włoszech skomplikowane sceny kaskaderskie. Poniżej możecie zobaczyć nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć Daniela Craiga, Léa Seydoux i reżysera Cary'ego Joji Fukunaga

"No Time To Die" trafi do kin 3 kwietnia 2020 roku. 

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w "No Time To Die" po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali BenssalahDavid DencikAna De Armas Lashana Lynch.

Fabuła nowego Bonda owiana jest wielką tajemnicą. Do tej pory wiadomo jedynie, że w roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie "Bohemian Rhapsody". Aktor ma przed sobą bardzo pracowity okres. Kręci aktualnie ostatni sezon serialu "Mr. Robot". Twórcom "Bonda 25" bardzo zależało na jego obecności, dlatego dopasowali grafik pod potrzeby Maleka.'

Czekacie na nowego Bonda?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!