"Doktor sen": Zobacz nowy zwiastun kontynuacji "Lśnienia" [WIDEO]

Film opowiada historię syna Jacka Torrance'a - Danny'ego. Podobnie jak jego ojciec zmaga się problemem alkoholowym i z duchami.

Doktor sen” jest kontynuacją kultowego horroru „Lśnienie” z 1980 roku. W filmie zostaną przedstawione losy głównych bohaterów filmowej adaptacji powieści Stephena Kinga. Twórcy zapowiadają, że będzie to jeden z najmroczniejszych horrorów 2019 roku. Zobaczcie nowy zwiastun.

 

Okazuje się, że Stephen King widział już horror w reżyserii Mike'a Flanagana. Co o nim sądzi?

Ten film rozsadzi wam mózgi. To znaczy, jeśli cokolwiek z nich zostanie po seansie „To 2”.

W roli Danny’ego zobaczymy szkockiego aktora Ewana McGregora. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się również Rebecca Ferguson oraz Bruce Greenwood. W oficjalnym opisie filmu możemy przeczytać:

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w "Lśnieniu". Dorosły już Dan Torrence (Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

Stephen King jest jednym z najchętniej czytanych i ekranizowanych pisarzy w historii. Jego książki na całym świecie sprzedały się w nakładzie ponad 400 milionów egzemplarzy. Ekranizacji doczekały się między innymi takie tytuły jak "Bastion", "Skazani na Shawshank", "Zielona mila", "Uczeń szatana", "Misery", "Podpalaczka", "Carrie", cykl "Mroczna wieża" oraz "To".

Wybierzecie się do kina?

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!