Muniek Staszczyk odwołał koncert ze względu na stan zdrowia

Wokalista poinformował swoich fanów o przebiegu swojej rehabilitacji. Kiedy będziemy mogli zobaczyć go na scenie?

Zespół T.Love w lipcu 2019 roku poinformował o problemach zdrowotnych Muńka Staszczyka. Okazało się, że artysta przebywający w Londynie z powodu koncertu Neila Younga i Boba Dylana, trafił do tamtejszego szpitala. Kilka dni później Muniek napisał na swoim Facebooku o tym, że sytuacja była naprawdę dramatyczna - doznał wylewu.

Od tego czasu wokalista uczestniczy w rehabilitacji, jednak postępy nie są tak dynamiczne, jak się spodziewał.

Koncert w warszawskim klubie Stodoła zapowiadany na 30 listopada 2019 roku miał promować najnowszy solowy album artysty "Pola" (premiera 18 października 2019). Wydarzenie zostało jednak odwołane, o czym napisał sam Muniek:

ODWOŁANY KONCERT W STODOLE 30.11.2019 r.
Drodzy,
miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie. Informacje dotyczące zwrotu płatności za bilety znajdziecie na stronie internetowej klubu. Przepraszam Was za wszelkie związane z tym niedogodności. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła. Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!